WIDEO: świetny występ Matta uderzył w Liverpool, podekscytowany van Gaala

Różnica między czwartym miejscu, które gwarantuje jeszcze progresji do Ligi Mistrzów wstępnych rund i piątym miejscu, jest obecnie pięć punktów. Również z powodu tego był głównie faul trenera United Louis van Gaal po entuzjastycznym meczu.

„Widzę go jako jeden z najważniejszych w karierze zwycięstwo”, powiedział. „Gramy bardziej zespołowo niż kiedykolwiek, zwłaszcza w pierwszej połowie, to był po naszej stronie naprawdę doskonałe piłki nożnej.”

Od povedeného występy wyróżniał się głównie zwycięskiego gola Juan Mata. Po godzinie gry jest pięknie położony w centrum Di Maria i ciężko kopać piłkę poza zasięgiem bramkarza Mignolet.Ta parada wciąż mogą zalogować się na sondzie na najpiękniejszą bramkę roku.

Teraz Mata zresztą już zamówione gola otwierającego i chociaż dwadzieścia minut przed końcem Sturridge spadła, Wielka wygrana w lewo, aby podjąć. Van Gaal mógł kontynuować chwalić.

„Mata jest jednym z naszych lepszych graczy. Szukałem go odpowiedniej pozycji i myślę, że znalazłem ją teraz “- powiedział trener. “Nie tylko grał bardzo dobrze, ale także strzelił dwa gole. Wspaniałe cele „, podkreślił. Start

Hiszpania fani Pomocnicy obchodzone na popularności, ale wzrasta również van Gaal. Dawna usłyszeć krytykę nie tylko za wyniki, ale również dla stylu, w którym Manchester grał. Długie kopniaki, chaos, nuda…To wszystko wydawało się nagle zniknęła. Przeciwko Tottenham i Liverpool w wykonaniu United z pewnością mógł oglądać

„Oto Liverpool był w świetnej formie”, powiedział van Gaal, że przeciwnik miał od początku najlepszej równowagi wszystkich drużyn Premier League. „A my ich pokonać w ich własnej grze. Szybkie prasowanie, starając się natychmiast dostać piłkę” Home

Sytuacja następnie przypadkowo ułatwić United Liverpool kapitan Steven Gerrard.Wpadł na drugą połowę, ale nie mógł nawet oddychać, aw niecałą minutę zobaczył czerwoną kartkę dla Herrery.

Dzięki van vanowi van Gaal nie był taki szczęśliwy. “Nie mogliśmy wywrzeć takiego nacisku, trochę straciliśmy” – przyznał. “Ale to nie zmienia znaczenia tego zwycięstwa dla nas.”