Wskazówki dotyczące szkolenia Soccer Fitness

Jeśli uczyć się i korzystać z tych wskazówek dla Soccer Fitness trening będzie daleko poza większość swoich odpowiedników coachingowych. Według poniższych wskazówek dotyczących przydatności nożnej trenuje swoich zawodników będzie konsekwentnie być silniejsze, szybsze i mają większą wytrzymałość niż przeciwnych drużyn. Zbyt wielu trenerów złapany w treningu umiejętności i zapomnieć, że bez silnej bazy przydatności ich gracze nie będą w stanie wykonać w optymalnym stanie przez cały gry.

Składniki treningu fitness nożnej zaliczyć: właściwą rozgrzewkę, praca na treningu sprintu, Plyometrics i odzysku.

Soccer Centrum Szkolenia Tip # 1

Właściwa rozgrzewka:

Zbyt wielu trenerów trenować swoich zawodników zrobić statyczne rozciąganie, gdy są zimne. Jest to jeden z najgroźniejszych holdovers z przeszłości, które jest tam. Co trzeba zrobić gimnastykę światła do ogrzania mięśni zanim je rozciągnąć i kiedy je rozciągnąć należy robić dynamiczne rozciąganie.

Soccer Centrum Szkolenia Tip # 2

Sprint Szkolenia

Zbyt wielu trenerów mają ich gracze pobiegać mil przy 50% intensywności. To jest po prostu głupie. Chcesz się sportowców gonić piłkę na poziomie 50% do czego są zdolni w trakcie gry? Więc dlaczego masz je trenować do poniżej normy wydajności. Nigdy nie wychodzą dopóki nie są odpowiednio rozgrzane. Nie rób sprint dzień przed meczem. Zawsze zezwalaj na 48 godzin przed meczem odzysku.

Soccer Centrum Szkolenia Tip # 3

Plyometrics

Zbyt często trenerzy usłyszeć Plyometrics pasa siewu i za pośrednictwem swoich zawodników do ćwiczeń bez właściwego zrozumienia, w jaki sposób należy wykonać ćwiczenia prawidłowo. Plyometrics są potężne i niebezpieczne. Ważne jest, aby stosować się dobrą formę.