Yorkshire Jonny Bairstow i Adam Lyth strajkowali wieki, aby osłabić Hampshire

Jonny Bairstow, jak zauważył ostatnio Wisden, był człowiekiem kryzysu w 2015 roku, a w otwarciu jubileuszowej oferty hat-trick tytułów County Championship udowodnił to jeszcze raz, jako jego niepokonany numer 107, a także 111 z Otwierający Adam Lyth, upuścił wczesny optymizm w Hampshire.

Przybycie na środku z wynikami 41 dla trzech w 21. wieku, po lodowatych warunkach i mokrej polowie spowodowały 30-minutową zwłokę pierwszą rzecz, Bairstow chciałby Twierdzą, że w Hampshire, a 205 z Lythem na czwarte bramy, co stanowiło większość Yorkshire 270 za piątkę, kiedy złe światło przyniosło wczesne zbliżenie o 5.35.

Podczas gdy Bairstow, który wznowi Z Adil Rashid niepokonany na siódmym miejscu, jest pewien miejsca testowego przeciwko Sri Lance w przyszłym miesiącu po jego 359 runach w serii zimowych wygranych przeciwko Republice Południowej Afryki, Lyth’s 17th pierwszej klasy stało się idealnym startem w sezonie dla gracza odrzuconego przez Anglię Po ostatnim latku, z selektorem krajowym James Whitaker obecny na ziemi.Jonny Bairstow przygotował się do powtórzenia sukcesu z Yorkshire i Anglią Czytaj dalej

“Nie jestem w Anglii, więc nie ma sensu się z tym pogodzić”, powiedział 28- Letniego Lytha, którego wiek przybył z 188 piłek, a jego 18-czwórki znalazły się w jego uprzywilejowanym obszarze okrywowym. “Będę ciągle ich wyrywać i pukanie do drzwi. Adam Lyth opuściła drużynę z England Test i zastąpiła ją Alex Hales Czytaj więcej

Proch.Ale nie są tymi samymi maczugarzami jak Aussies. Fidel Edwards osiąga to w dobrym tempie, ale w odniesieniu do innych facetów, nie mieszczą się one na 90 mph. ”

Rozczarowanie Lythem Popiół może zobaczyć inne otwory na liście Anglii, a na przykład Bairstow Nie oznacza, że ​​wszystkie nadzieje na międzynarodowe wycofanie powinny zostać utracone; Jego pięć wieków ubiegłego lata, co skłoniło do powrotu w trakcie tej serii, wszystko przyszło w czasach napięć. To jego szóste miejsce w 16 turniejach mistrzowskich było kolejną walką.

Zignorując rzut i po raz pierwszy skorzystać z boiska, Hampshire pływał, gdy w jaskrawym słońcu uderzyły trzy wczesne ciosy.Alex Lees objął dostawę od Jamesa Tomlinsona na siedem lat przed Gary’m Ballance’em, który Whitaker prawdopodobnie prowadził tę regułę, porywał innego Chrisa Wooda za 12 próbujących odejść.

Kiedy kapitan Andrew Gale został uduszony na nogę za kaczor 12-karabinowy Ryan McLaren, a Lyth dał życie 14, kiedy Edwards złapał powrót, fałszywy start mistrzów. Ale Bairstow i Lyth osiągnęli 80-ciu bez żadnego przejścia na lunch, zanim bezchmurne popołudnie przełożyły inicjatywę. </p> <p> Utrata Lytha po herbacie, lbw do Seana Ervine’a i Jack’a Leaninga, Jeden, podsumował powierzchnię wickets w klastrach.Ale wraz z Bairstowem pozostały na zagnieżdżeniu, a po 14 czwartych rozbłyskiwał z nadzieją, a jeden wyciągnął szóstkę, czuło się, jakby w drugi dzień Yorkshire przechyliła drugą rękę.