Zakłady smugi

To nie może być wyrażona na tyle fakt, że baseball jest o pędu. Gdy zespoły grają dobrze, będą nadal grać dobrze. Odwrotna sytuacja odnosi się do zespołu, jeśli grają słabo.

W rezultacie jest to bardzo często zespół iść na długich wygranej smugi ale kiedy wyrwać się z passy przegrywając grę, jak one historycznie wykonać?

Zespoły spadając straty po urodzeniu 9+ gry zwycięską passę wbiegł 34-21 +10 Jednostek i niedoceniane przez rozprzestrzenianie się średnio o 18 punktów! Oznacza to, że bukmacherzy należy dostosowanie rozprzestrzenianiu o około 18 punktów, aby zrekompensować skłonność zespołu odbijać po rzadkiej straty. Jeśli utrata przyszedł przed samym zespole jest aktualnie odtwarzanym, system poprawia się 29-15, +13 jednostek, które wynosi średnio 30 punktów off spreadu. To w zasadzie powtarza kolejny punkt, że ja często wykonywanych, które jest to, że skłonność do zespołu, aby odbijać od utraty jest znacznie wyższa, jeśli grają ten sam zespół, który dał mu jego stratę.

Potwierdza to tezę, że nie powinniśmy bać się podejmowania zespół off swojej pierwszej straty po długim passy. W rzeczywistości, powinniśmy nadal je z powrotem. Anioły były dobrym przykładem takiego zespołu w dniu 27 września 2005 r.